Regresní terapie

                                                                    Regresní terapeutka Livie Kuchařová          

                                                                                   vyhled

 

Co je regresní terapie? Je to možnost nahlédnout a uvědomit si, co si s sebou na tento svět při narození přinášíme a jaký to na nás má vliv. Nikdy bychom RT neměli podstupovat z pouhé zvědavosti, ale jen tehdy, trápí-li nás nevysvětlitelné strachy, fóbie, vztahové problémy, silné negativní pocity a zdravotní problémy u nichž nelze vystopovat jejich příčinu; to všechno nám znemožňuje žít spokojený život. Pak se dá předpokládat, že vše, co nás bolí a trápí pochází z našich minulých životů. Odhalením a uvědoměním si jádra problému přináší osvobození a úlevu.

RT je tedy metoda, která pomáhá zkvalitnit život.

Nejedná se přitom o hypnózu ani jinak změněný stav vědomí.

Online terapie (skype, tel.)

 Livie Kuchařová, DiS. 

 

E-mail: Regresniterapieopocno@seznam.cz   

Já děkuju klientovi za zpětnou vazbu. ????

Livi, děkuji ještě jednou za regresi.
Pomohlo mi to si spoustu věcí uvědomit a začít na nich dále pracovat.
Naprostý pocit bezpečí a že se na Tebe mohu spolehnout mi pomohl krásně se uvolnit.
Do regrese si mě dostala i přesto, že jsem si myslela, že to se mnou asi nepůjde.
Cítila jsem, že má celý proces pod kontrolou, bezpečně a zkušeně mě prováděla cestou v minulosti. Věřila jsem, že kdyby se mělo cestou stát něco nepříjemného, celou situaci zvládneme.
Provedení situacemi v minulosti perfektní, i když se mi někam z obavy, co tam najdu, nechtělo nahlédnout, jemným vedením, kterému nešlo odolat, si mě celou situací provedla tak, jako by mě vedla za ruku.
Po terapii jsem byla trochu unavená a potřebovala jsem se pořádně vyspat. Fyzicky mi poté bylo příjemně a v mysli naprostý klid.
S pocitem vnitřního obohacení o nové informace, které jsem následně další dny znovu a znovu procházela. Což mi přineslo ještě mnoho dalšího pochopení událostí, jakož i vyjasnění na cestě životem.