Regresní terapeutka Livie Kuchařová          

                                                                                   vyhled

 

Co je regresní terapie? Je to možnost nahlédnout a uvědomit si, co si s sebou na tento svět při narození přinášíme a jaký to na nás má vliv. Nikdy bychom RT neměli podstupovat z pouhé zvědavosti, ale jen tehdy, trápí-li nás nevysvětlitelné strachy, fóbie, vztahové problémy, silné negativní pocity a zdravotní problémy u nichž nelze vystopovat jejich příčinu; to všechno nám znemožňuje žít spokojený život. Pak se dá předpokládat, že vše, co nás bolí a trápí pochází z našich minulých životů. Odhalením a uvědoměním si jádra problému přináší osvobození a úlevu.

RT je tedy metoda, která pomáhá zkvalitnit život.

Nejedná se přitom o hypnózu ani jinak změněný stav vědomí.

Online terapie (skype, tel.)

 Livie Kuchařová, DiS. 

 

E-mail: Regresniterapieopocno@seznam.cz   

Já děkuju za zpětnou vazbu. ????

Livi, děkuji ještě jednou za regresi.
Pomohlo mi to si spoustu věcí uvědomit a začít na nich dále pracovat.
Naprostý pocit bezpečí a že se na Tebe mohu spolehnout mi pomohl krásně se uvolnit.
Do regrese si mě dostala i přesto, že jsem si myslela, že to se mnou asi nepůjde.
Cítila jsem, že má celý proces pod kontrolou, bezpečně a zkušeně mě prováděla cestou v minulosti. Věřila jsem, že kdyby se mělo cestou stát něco nepříjemného, celou situaci zvládneme.
Provedení situacemi v minulosti perfektní, i když se mi někam z obavy, co tam najdu, nechtělo nahlédnout, jemným vedením, kterému nešlo odolat, si mě celou situací provedla tak, jako by mě vedla za ruku.
Po terapii jsem byla trochu unavená a potřebovala jsem se pořádně vyspat. Fyzicky mi poté bylo příjemně a v mysli naprostý klid.
S pocitem vnitřního obohacení o nové informace, které jsem následně další dny znovu a znovu procházela. Což mi přineslo ještě mnoho dalšího pochopení událostí, jakož i vyjasnění na cestě životem.

 

 

 

 

       

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení