O mně

O mně (www.dejsiolej.cz)

 

Před pár lety jsem vyrobil svůj první přírodní olej. K této naplňující práci mne dovedla spousta různých věcí, které při pohledu zpět do sebe zapadají a tvoří ucelenou mozaiku.

Je to už hodně dávno, co jsem začal pracovat s léčivou energií. Díky tomuto systému jsem poznal tělo po duchovní stránce a uvědomil si, s jak obrovskou sílou zacházím. Dokázal jsem, díky těmto energiím, najít svůj vnitřní klid a pochopit spoustu vnitřních zákonitostí.

Lidské tělo mne ale nepřestávalo fascinovat svou neskutečnou dokonalostí a propracovaným systémem. Proto mne lákala cesta, která by mi ukázala anatomii lidského těla z blízka. Přihlásil jsem se tedy na masérský kurz a dozvěděl se o zákonitostech správného fungování lidského těla. Po absolvování závěrečné zkoušky jsem začal masírovat přátele. Při jedné večerní masáži mi myšlenky ubíhaly pořád pryč a nedařilo se mi pořádně soustředit....když jsem vzal do ruky masážní olej najednou mi to docvaklo..... vyrob si svůj přírodní čerstvý olej, bylo to tak silné znamení, jakoby mi to někdo našeptával. Tato myšlenka pro mne byla natolik zavazující, že jsem druhý den čerpal informace a hodiny nedělal nic jiného. Za pár týdnů jsem se pustil plný očekávání do samotného lisování. Výsledek byl báječný...nádherná vůně, chuť i barva. Tato pozitivní zkušenost mne hnala do nového objevování, začal jsem shánět kvalitní semena od českých farmářů a hlavně každým novým dnem ochutnával nové oleje. Oleje jsem začal užívat hlavně vnitřně. Těch nádherných změn přišlo hned několik, tím nejzásadnějším byl však můj zlepšující se zdravotní stav.

Mám rád, když do sebe věci zapadají a tvoří smysluplný celek. Proto jsem veškeré své vědomosti týkající se energie spojil s precizní výrobou přírodních olejů. Každý olej je vystaven po určitou dobu v pyramidě, kde je nabit touto energií. Díky tomu pak působí na zdraví daleko intenzivněji. Oleje jsem tedy začal vyrábět pro každého čerstvé.

Mým největším cílem je, aby oleje a vědomý životní styl pomohly i vám a vašim blízkým.

Myslím, že nějaký kousek poznání už jsem načerpal, ale ještě veliký a krásný kus mám před sebou. Na své cestě potkávám vždy správné lidi ve správný čas, kteří mne vždy posunou, ukáží další nový směr. Mým doposud největším setkáním bylo to s paní Mgr. Helenou Cmurovou. Člověk neskutečně energický, plný optimismu a cenných informací. Je odbornou poradkyní pro olejovo-bilkovinnou stravu Dr. Johanny Budwig a alternativní celostní metody léčení rakoviny. Prožili jsme spolu výjimečný den. Povídali jsme si o výrobě olejů, o jejich působení na lidský organismus, celkově o zdraví a životě...Rozloučili jsme se a paní Mgr. Cmurová si odvezla oleje na otestování, jestli splňují požadavky kvalitního oleje. Byl jsem napnutý celý den, jak to s oleji dopadne. Z mého přemýšlení mě vytrhl telefon, který ukazoval jméno, na které jsem právě myslel. Vše dopadlo právě tak, jak jsem si přál, paní Mgr. Cmurová byla s oleji a jejich výrobou velice spokojená. Nesmírně mě těší, že bude spojena precizní výroba přírodních olejů s jejím profesionálním odborným poradenstvím.

Myslím, že napsáno toho bylo dost a dost, chtěl bych proto jen jediné, aby každý mnou vylisovaný olej pomohl tam, kde jeho pomoc nejvíce očekáváte...

A ještě na závěr malé zamyšlení, když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíce překvapuje, odpověděl: "Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze. Potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, pak se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti a tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."