Odborná poradkyně

Odborná poradkyně pro olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig  alternativní celostní metody léčení rakoviny Mgr. Helena Cmurová.

 

ATT00082-2

 

Studovala u Lothara Hirneiseho, jediného žáka paní Dr. Budwig a říká: ,,Olejovo-bílkovinová strava Dr. Budwig je geniální a jednoduchý systém stravování, základem je kvalitní lněný olej a netučný tvaroh. Ideální jako prevence a léčení všech civilizačních onemocnění včetně artrózy, diabetes a rakoviny. Řeší únavu, bolesti, otoky, dušnost, deprese, kardiovaskulární i jiné problémy, napravuje buněčné dýchání, a proto zlepšuje fungování celého těla. Člověk omládne, je svěží a plný energie"

 

 

 

                                                          Knihy: 

Lothar Hirneise: Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy
Poprvé v českém jazyce. Autor je v celém světě uznávaný odborník na olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig, světoznámé německé vědkyně sedmkrát nominované na Nobelovu cenu za úspěchy při léčbě rakoviny, a na alternativní způsoby léčby rakoviny. Dozvíte se, jak vznikla olejovo-bílkovinová strava a na jakém principu je založena. Je zde podrobně popsán celý systém této stravy a zodpovězeny nejčastější otázky. V další části knihy naleznete přesný recept na olejovo-tvarohový krém, linomel a oleolux, které tvoří základ olejovo-bílkovinové stravy, a velké množství originálních receptů s více než třemi sty barevnými fotografiemi. Olejovo-bílkovinová strava je také výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, např. proti diabetu, kardiovaskulárním nemocem, astmatu, artróze či depresím. V poslední části knihy Lothar Hirneise vysvětluje pojem kauzanetika, rozebírá onemocnění rakovinou z jiného úhlu, než je běžné, a hlavně popisuje, jakých vynikajících výsledků s olejovo-bílkovinovou stravou je dosahováno v jeho 3E-centru (školicí centrum v Buochu, SRN).
Počet stran: 344  

 

Dr. Johanna Budwig: Rakovina - problém a řešení
Poprvé v českém jazyce od světoznámé, uznávané vědkyně Dr. Johanny Budwig. V první části knihy najdete pohled na výzkum rakoviny a její léčení na základě moderní kvantové fyziky, interview s Dr. Budwig, její přednášky a vysvětlení, na jakém principu funguje olejovo-bílkovinová strava. Ve druhé části jsou zveřejněny dopisy od pacientů, které dokumentují úspěchy této stravy, a dopisy od veřejných činitelů, lékařů i politiků, kteří olejovo-bílkovinovou stravu uznávali jako důležitou léčebnou terapii.
Počet stran: 144  

 

Mgr. Helena Cmurová: Co dělat při chemoterapii a ozařování - příručka o tom, 

V příručce najdete základní informace o tom, co může způsobit chemoterapie a ozařování, a hlavně, co dělat, jestliže se člověk pro tyto terapie rozhodne. Jak zmírnit vedlejší účinky, jako jsou bolesti, slabost, únava, nevolnost, nechutenství, zvracení, zácpa, průjem, silné bolesti hlavy, záněty a poškození sliznic, poškození systému krvetvorby, časté infekce, vypadávání vlasů či problémy s pokožkou. Jaká opatření jsou vhodná před terapií, během terapie a po ní. Rady obsažené v příručce jsou určeny nejen onkologickým pacientům, ale mohou je využít všichni, kdo trpí obdobnými potížemi.

 

Paní Mgr. Helena Cmurová přeložila do češtiny knihu německého terapeuta                                                  RNDr. Hartmuta Fischera. 

Jedná se o jednu z nejúspěšnějších knih se zaměřením na zdraví. Za vše mluví dva krátké výňatky z této knihy, ve které najdete veškeré cenné informace o DMSO, tedy popis chemických a fyzikálních vlastností této látky, výsledky vědeckých studií, podrobné návody a praktické rady i konkrétní případy pacientů, kterým použití DMSO přímo neuvěřitelným způsobem pomohlo. 

 

Konzultaci objednáte na:

Telefonu: 603 782 798

E-mailu: cmurova@rakovina-komplexni-poradenstvi.cz